Kategorie

INFORMACJE

Nasze sklepy

Nasze sklepy

MARKET KURCZACZEK / MARKET MIESZKO

1. POLSKIE SIECI HANDLOWE:

- Rosa

- Primus

- Premium

- Nasz Sklep

- MarcPol

-Spar Polska

2. ZAGRANICZNE SIECI HANDLOWE:

- Biedronka (kapitał portugalski)

- Tesco (kapitał brytyjski)

Lidl, Kaufland, Aldi, Dino (kapitał niemiecki)

E.Leclerc, Auchan, Intermarché (kapitał francuski)

Netto (kapitał duński)

Mająca swoje korzenie w Holandii sieć sklepów SPAR jest jedną z niewielu sieci handlowych działających na terenie Polski, która w stu procentach opiera się na polskim kapitale.

SPAR Polska rozpocząła działalność w 1996 r., rok później otwarte zostały pierwsze sklepy należące do naszej sieci. Obecnie w kraju funkcjonuje ponad 250 punktów detalicznych oznaczonych charakterystycznym zielono-czerwonym logo.


Jednym z głównych atutów ponadnarodowego systemu SPAR jest świadomość odrębności kulturowej i gospodarczej każdego kraju. Dzięki elastycznej strukturze sieci możliwe było wypracowanie formuły współpracy idealnie dostosowanej do polskich warunków i oczekiwań potencjalnych partnerów.

Wydawać by się mogło, że czynnikami przyciągającymi klientów do sklepów są głównie dobre jakościowo produkty, niskie ceny, wygoda robienia zakupów czy też bliska odległość sklepu od domu. Jednak, dzięki popularnemu ostatnio i postępującemu trendowi lokalności oraz chęci wspierania polskich producentów i przedsiębiorców, coraz częściej można zauważyć, że informacja, o tym, iż sieć działa dzięki polskiemu kapitałowi, również zaczyna nabierać na znaczeniu.